Перейти до вмісту

Поради щодо створення відео для Instagram

Отримати якнайкраще з ваших відео в соціальних мережах може бути складним завданням. У цій статті ми спробуємо дати кілька порад, які, на вашу думку, можуть допомогти створити більш цікаві відео для Instagram.

Перші секунди відео

Очевидно, що Instagram, як і більшість соціальних платформ, досить переповнений контентом, і може бути важко змусити користувачів соціальних мереж звернути увагу на ваш канал або вміст. З огляду на швидкість, з якою користувачі прокручують свої канали, важливо, щоб у вашому вмісті було щось, що приверне увагу та зацікавить. І для цього ваш відеоконтент повинен з перших секунд зацікавити глядача.

Додайте текст або інфографіку

Відео в Instagram за замовчуванням зі звуком вимкнено, тому, якщо ваше відео в соціальній мережі вимагає не тільки красивих рухомих зображень, але і чіткої передачі інформації, розгляньте можливість додавання тексту або інфографіки, щоб донести ваше повідомлення до глядача. Чим динамічнішы тексти чи інфографіка, тим менше глядач буде відволікатися від візуалу та відчуття вашого відео.

Вміст дуже важливий

Не можна мати стиль без вмісту, тому переконайтеся, що відео має сенс. Просто красиві миготливі картинки дадуть мало ефекту, якщо за ними не буде думки, історії, повідомлення.

Співвідношення сторін і хронометраж

Квадратне відео вважається найкращим співвідношенням сторін для відео в Instagram. У мобільній стрічці воно займає на 78% більше місця, ніж його аналог у форматі 16:9, і, як правило, вважається, що в даному випадку більше — значить краще. Чим ближче аудиторія відчуває себе до контенту, тим більша ймовірність того, що вона буде зацікавлена.
Тривалість відеоролика не є ключовим для відеоконтенту, однак його обов’язково потрібно брати до уваги, щоб зацікавленість аудиторії при перегляді було оптимальним.

Сторіс / Stories / Історії

Тут можна дозволити собі бути трохи більш неформальним зі своєю аудиторією. Сторіс/Історії хороші тим, що вони дозволяють зазирнути за лаштунки і дають можливість створити атмосферу, відмінну від тієї, яка зазвичай властива вашій сторінці в Instagram.

Мати значні витрати на рекламу, щоб домогтися впізнаваності бренду – це цілком виправдана стратегія. Однак інший підхід до досягнення впізнаваності бренду полягає у встановленні емоційного зв’язку з вашими глядачами і Instagram Stories є відмінною платформою для цього. Невід’ємною частиною цієї конкретної платформи є можливість запропонувати погляд за лаштунки бізнесу і брендів, що дозволяє споживачам встановити більш людську зв’язок і взаємодіяти з людьми, що стоять за брендом.

Це не означає, що єдиним відеоконтентом, який Ви публікуєте в Stories, має бути те, що ви зняли на телефон. Важливо вносити різноманітність, і все ж іноді варто публікувати щось більш підготовлене.

Незвичайною особливістю цієї платформи є портретна орієнтація-протилежність найбільш поширеному співвідношенню сторін зйомки 16: 9, що, створює деякі цікаві творчі проблеми для найкращого способу відеозйомки і подачі матеріалу. Отже, ось кілька варіантів того, як найкращим чином використовувати ваші відео через Stories;

  • Знімайте в портретному режимі. Запис портретного кадру у форматі 9: 16, буде найкраще виглядати при зйомці контенту спеціально для Instagram Stories.
  • Знімайте в 4K. Додаткова роздільна здатність для зйомки в портретній орієнтації може допомогти з кадруванням на етапі монтажу.
  • Подача відео в режимі розділеного екрану. У кадр 9:16 можна зручно помістити три зменшених зображення у форматі 16: 9. Можна зробити так: згрупувати три кадри, які могли б послідовно слідувати один за одним в монтажі, і замість цього розташувати їх стопкою зверху вниз в портретній орієнтації, щоб розповісти ту ж історію, що і в оригінальному фільмі, але в дещо зміненому форматі.

У нас вигідна ціна на відеозйомку, звертайтеся – будемо раді співпраці.