Перейти до вмісту

Декілька порад як відео може допомогти бізнесу розвиватися

Розвиток бізнесу – це завдання, що вимагає використання кращих інструментів і людей, щоб отримати максимальний результат. Треба взаємодіяти з максимальною кількістю потенційних клієнтів. Найпопулярніший спосіб ефективно донести своє послання – це відео.

Відео, майже у будь-якій його формі являється швидким способом донести ваше повідомлення для цільової аудиторії.

Відео – це дуже ефективна форма контенту, яку ви можна розмістити на своєму сайті. За допомогою відеороликів можна надихати, мотивувати і інформувати – воно відчутно потужніше, ніж текст або зображення.

Відомо, що люди краще запам’ятовують інформацію, коли вони залучені в процес, коли їм цікаво, а відеоконтент – це самий захоплюючий спосіб донести вашу думку до аудиторії.

Через відеоролики можна передати індивідуальність вашої компанії так, як це не можуть зробити зображення. За допомогою відео також можна показати індивідуальність ваших співробітників. Людям подобається мати справу з людьми, яких вони розуміють і яким довіряють, відео може допомогти в цьому.

Наявність відео на вашому сайті покращує оптимізацію пошукових систем. Google володіє YouTube, і сайти з відео винагороджуються більш високими результатами пошуку.

Створення відеоконтенту дозволяє завести канал на YouTube, це у свою чергу покращує пошукову оптимізацію/просування вашого сайту, оскільки відео з YouTube відображаються при пошуку в Google.

На сайтах з відеороликами (різного типу) відвідувачі залишаються довше, завдяки відеоконтенту на сторінках сайту покращується призначений для користувача досвід (user experience). Чим довше люди залишаються на вашому сайті, тим краще ваш сайт ранжируватиме Google.

Створення, зйомка відео дає контент не лише для ваших сайтів – ці ж відеоролики, відеоконтент можна використати в соціальних мережах. Ваші відеороликами можуть ділитися, поширювати самі глядачі, користувачі соцсетей, природно якщо якість і зміст ролика досить хороша, щоб привертати увагу людей. Якісне відео може притягати нових клієнтів через соціальні мережі.

Один і той же відеоролик можемо бути змонтований для різних майданчиків, платформ і/або соц.сетей. Соціальні мережі змінили багато що: від способу спілкування до способу отримання новин і здійснення покупок. Такі застосування, як Facebook, Snapchat і Instagram, також стали центрами для відеоконтенту. Хоча Youtube як і раніше лідирує по кількості глядачів, ці платформи стають усе більш доброзичливими до відео і, у свою чергу, стають переважними для творців відеоконтенту. Але зі зміною платформ міняється і формат. Відео, розміщене на Youtube, може виявитися не таким успішним на соціальних каналах, оскільки способи перегляду цих відео відрізняються.

Знайте свою цільову аудиторію.

Передусім, визначте свою цільову аудиторію (і конкретизуйте її). Краще всього зосередитися на певних групах користувачів у рамках вашої широкої аудиторії. Чим вужчою буде ваша аудиторія, тим простіше буде знайти її і створити контент, який буде звертатися саме до неї.

Де ваша аудиторія проводить час і в який найбільш вірогідний спосіб контактуватиме з вашим брендом?

Вони шукають надихаючі відео в Instagram? Чи може пробують знайти повчальні уроки на YouTube? Може просувають своє портфоліо на Behance?

Добре сплановане відеовиробництво може дати ефективні способи просування для декількох каналів зв’язку з цільовою аудиторією, це розширить охоплення і підвищить рентабельність інвестицій.

Якщо вам потрібна відеозйомка в Києві – тоді звертайтеся до нас, знімемо для вас якісне відео.