Перейти до вмісту

Як покращити позиції в пошуковій видачі за допомогою відео

Як застосувати відеоролики для сео-розкрутки сайту

Якщо ви хочете покращити позиції в пошуковій видачі Google, то спробуйте відео.

Як Google ранжує сторінки в пошуковій видачі?

Для просування сайту існує багато факторів, таких як: ключові слова, унікальний контент, сео-оптимізація, беклінки і т.д. Відеоролики можуть виявитися важливим хоча і невідомим фактором, який покращить позиції в пошуковій видачі.

Як застосувати відеоролики для сео-розкрутки сайту

Будьте унікальними.

Як найкраще задобрити гугл-ботів? Досить просто – якісний, унікальний контент з відповідними ключовими словами і фразами. Напевно кожен бачив сайти, тексти на яких перенасичені ключовими словами і в підсумку їх важко читати і хочеться поскоріше закрити вкладу. Незважаючи на необхідність наявності ключових слів, тут важливо дотримуватися міри – щоб контент міг зацікавити відвідувача сайту, а не відштовхнути. Google багато уваги приділяє першим абзацам тексту на  кожній сторінці, тому саме тут і потрібно розміщувати необхідні ключові фрази. Грамотно розставлені ключові в тексті можуть відчутно підняти позиції сайту в Google.

Як це працює з відеороликами?

Коли ви вставляєте youtube-відео на сторінку на вашому сайті, Google проаналізує транскрипцію тексту з вашого відео і використає для уточнення аналізу сторінки сайту. Це відносно новий алгоритм і застосування відео на сайті може значно покращити позиції в пошуковій видачі (звичайно ж при дотриманні інших сео-правил).

Якісне відео з добре написаним сценарієм, грамотним розміщенням ключових слів тексті відео, може стати тим елементом, якого не вистачало щоб вивести ваш сайт в топ Google. Але знову «але». Пам’ятайте про якість, не потрібно переповнювать відео просто набором ключових слів – спробуйте придумати цікавий сценарій, зверніться до професіоналів щоб красиво і стильно зняти відеоролик, і тоді ви отримаєте результат.

Якщо вам потрібна відеозйомка, то звертайтесь – з радістю допоможемо.