Перейти до вмісту

Корпоративне відео – що і чому працює сьогодні

Корпоративне відео за останні роки зазнало значних змін, особливо в способах і цілях його застосування. Щоб не принесла еволюція, в одному можна бути впевненим - відео та інтерактивне медіа буде грати значну роль в просуванні та позиціонуванні компаній . В даній таблиці зібрані і виділені основні, ключові зміни, що відбулися в корпоративному відео.

Звичайний підхід Чому працює сьогодні Що змінилось
Фокус корпоративного відео Ваш бізнес або продукт Рішення проблем вашого клієнта, покупця Змінилося, те на чому фокусується відео. Раніше було просування тільки бренду, що зазвичай має на увазі показ та висвітлення тільки себе, про свою компанію. Зараз упор на клієнта, на рішення його - клієнта - проблем.
Бюджет Великий Середній Виробничі витрати на виготовлення корпоративних відео істотно знизилися
Публічний доступ до відео Строго контролюється відділом продажів або маркетингу Відео створено з метою поширення всюди Соціальний маркетинг не тільки тренд. Зараз це стало необхідністю. Люди довіряють друзям і колегам значно більше ніж корпораціям.
Способи просування і показу відео Виставки

Збори

Точки продаж

Інтернет, а також традиційні способи Незабаром абсолютно все буде онлайн - телетрансляції, презентації, корпоративні комунікації, і т.д.
Метод донесення посилу, «месседжа» Актор, ведучий або професійний диктор Реальні люди розповідають про реальні речі Покупець зараз більш скептичний, ніж будь-коли. Актори все ще використовуються в відео, але ніщо не може замінити цінність справжнього співробітника, який представляє компанію в корпоративному відео
Бажане сприйняття відео Завоювати авторитет Інформувати глядача Сприйняття відео як такого що «допомагає» ефективніше, ніж «важливого, статусного». «Важливість, статусність» - це про вас, «допомагають, корисне відео» - це насправді для глядача
Кількість роликів, частота створення 1-2 відео в рік 10, або навіть 50 роликів в рік Раніше за суму в $50,000 можна було отримати 1-2 відео, зараз - 10 і більше відеороликів.
Охоплення (сфера дії) Широке охоплення - одне відео розраховувалося на якомога ширшу аудиторію і показувало безліч тем Вузьке охоплення - відео фокусуються на конкретній аудиторії з чітким посланням («меседжем») для неї Завжди буде ринок і простір для масштабних корпоративних фільмів, але основна маса відеороликів починає містити одне «послання» для однієї, окремо взятої аудиторії
Де відео знаходяться на корпоративному сайті У вашій «відео» секції Де завгодно на сайті, щоб відвідувачі могли його подивитися Ніхто не приходить на сайт з метою знайти там відео, якщо тільки ви не "Youtube". Відвідувачі заходять на сайт з метою вирішити свої бізнес проблеми і завдання.
Де відео повинні знаходиться На сайті компанії Де завгодно, якщо там ваш клієнт: YouTube, бізнес-портал, в пошуковій видачі і т.д. Корпоративний сайт не є «місцем призначення» для корпоративного відео. Створювати контент, який може бути переглянуто де завгодно вашим потенційним клієнтом, має набагато більший сенсу і ефективністі.
Застосування відео ТВ реклама

Презентації під час продажу

Домашня сторінка вебсайту.

Відгуки покупців

Навчальні відео

Показ детальних характеристик продукту

Часті питання щодо продукту

Промоушн заходів

Наймання співробітників

Вірусне відео

Інтерактивне відео

Відео прес релізи

І багато інших способів

Кількість способів застосування відео для розвитку вашого бізнесу постійно зростає з кожним днем

Корпоративне відео може принести величезну користь бізнесу при правильному підході.

У нашій компанії ви можете замовити створення будь-якого типу корпоративного відео, будь то промо ролики, зйомка відеооглядів, корпоративний фільм, відеозйомка семінарів, рекламні ролики та багато іншого. З повагою, колектив Essentia production - відеозйомка в Києві.